Velkoobchodní systém

Běžte k vodě

Ahoj všem, ráno jsem vyrazil na feeder. Počasí nic moc, asi třikrát se přehnal déšť do toho foukal vítr. Ale říkal jsem si, že vyrazit prostě musím, těšil jsem se na ryby celý týden. U vody mě to až překvapilo, jak ryby byly poměrně hodně aktivní.

Zkoušel jsem nové method feederové gely (letošní novinku, na kterou jsem se moc těšil). Vzal jsem k vodě jednu jedinou příchuť - ANANAS a musím říct, že je to pecka, moc hezky to voní a drží na method krmítku. Do method krmítka jsem dával naši METHOD FEEDEROVOU VLHČENOU SMĚS - MED v kombinaci s PELETKAMI RS METHOD - SKOPEX. Do klasického krmítka jsem zkusil sladkou krmítkovku MEGA CARP - JAHODA, kterou jsem posilnil (zalil) CSL - MOŘSKÁ PANNA a doplnil ještě anglickou vločkou od CARP ZOOM a červy, aby krmení pěkně makalo a zároveň, aby v krmení bylo něco, co přiláká kapra.

Bralo mi to na naši letošní novinku BOILIES BALANC - ANŠTAJN, který chutnal hlavně kaprům, ROHLÍKOVÉ BOILES - ČESNEK. Musím říct, že jsem si to pekelně užil a je znát, že kapři začínají mít svojí sílu po zimě.

Někdy se počasí ,,tváří špatně” ale rybám to bylo dneska úplně jedno.

Mějte se hezky a běžte k vodě.

Za CSV ADAM FOGL

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu