Velkoobchodní systém

O nás

1997 START

Počátky naší výroby nástrah se datují přibližně z doby před rokem 1997. Již v tomto období, kdy prakticky neexistovaly potřebné informace a většina českých rybářů ještě slovo boilies neznala, jsme se pokoušeli vyrábět první kuličky, které se pramálo podobaly těm dnešním. Doba byla složitá a veškeré poznání jsme nabývali zdlouhavým systémem pokus omyl. Avšak revíry byly nádherně panenské bez davu rybářů a ryby jak vymalované  panem Ladou, bez jediného píchnutí. Ach to byla krása.

Jedna z nejsilnějších vzpomínek z kdysi. 

 

2000

V roce 2000 vstupuje naše firma CSV oficiálně na trh s rybářskými potřebami. Výroba je v plenkách, ale prvotní nadšení vysoko převyšuje průměrné lidské nasazení. Právě proto se nám několik prvních roku dařilo velice strmě expandovat na český trh.

 

2005

 Postupem času se nám daří vylepšovat a urychlovat naše snažení. Začínají se objevovat manufakturní prvky a náš vznikající team ukazuje účinnost nástrah s prvními enzymatickými přísadami.

  

  

 

2007

Do našeho portfolia přidáváme nově vznikající maďarskou značku Carp Zoom.  Od tohoto okamžiku se stává nedílnou součástí naší nabídky a dnes je opradu z čeho vybírat.

     

  

2010

Jsme již rozjetí, náš jídelníček se docela rozšiřuje a elánu máme na rozdávání. Vždyť právě slavíme desáté výročí oficiálního založení naší firmy. Náš team se rozšiřuje a krásné úlovky se jen sypou.

  

  

  

  

 

2012

Tento rok je pro nás zlomový, protože na scénu přicházíme s naší tehdejší novinkou, která vychází z převratného objevu. Světlo světa spatřuje Boilies Boss2. Tento produkt se pyšní nejen zbrusu novým obalem, ale především na tehdejší dobu nadupaným spektrem surovin. Tento trend držíme stále.

   

 

2015

  

  

Každoročně na přelomu října a listopadu pořádáme interní akci, Setkání CSV. Po celý víkend společně rybaříme a hodnotíme uplynulou sezonu. Je to vždy skvělé a v tomto roce se nám setkání povedlo obzvláště.

 

  

  

  

  

 

 

2016

  

  

  

 

2017

  

  

  

2020

Čas veřejných a společenských akcí všeho druhu pomalu končí, coronavirus nenápadně přichází. My ještě netušíme, která bije. Snad se nechá říci, že kam až naše CSV paměť sahá, vždy jsme se účastnili rybářských výstav, pořádali jsme různé prezentace a aktivně propagovali naši filosofii. Co bude ale dál…

  

  

  

  

Těm to slušelo.

 

Rozhodně nejemotivnější akcí roku 2020, bylo vítězství na prestižní kaprařské soutěži Zemplínský kapor, která se koná každoročně na Zemplínské šíravě. Více o této akci se můžete dozvědět zde.

  

  

  

 

 

Soubory ke stažení

Katalog CSV 2023(28.99 MB)
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu