Velkoobchodní systém

Petrův zdar

Ahoj všem, dneska okolo 8-9 hodiny jsem se rozhodl, že bych mohl zkusit feeder. Počasí vypadalo ze začátku chytání celkem slibně a asi cca po 1 hodině se přihnala ,,sněhová vánice” a silný vítr, který sebou nesl kroupy a sníh, takže počasí na chytání úplně katastrofální ,,že by psa nevyhnal”.

Chytal jsem svojí oblíbenou technikou method feeder, zkoušel jsem mnoho různých nástrah, vůní a barev. Nejlepší nástraha, co se týče záběrů se jevila naše letošní novinka od CARP SERVIS VÁCLAVÍK kulička ANŠTAJN ve verzi měkule 12 mm a taková klasika FEEDER BALANC- ČESNEK. Do method feederového krmítka jsem používal naší předvlhčenou methodfeederovou směs - SLUNEČNICE s jahodovými peletkami, na které jsem ještě dělal ,,housenku” takovým fluogelem od CARP ZOOM. Den před chytáním jsem si nástrahy ,,vytunil” do chladné vody a to tak, že jsem je zakápnul AROMA SPECIÁLEM od CSV a věřím, že právě to mi pomohlo chytit rybu nebo jen udělat záběr. V takovém počasí je člověk rád za každý záběr a hlavně, že se něco povede, takže si musíme vážit každé ryby a každého záběru. Už aby bylo jaro a voda se oteplila a ryby začaly pořádně brát.

Taky bychom měli uklízet odpadky u vody, protože to, co jsem dneska viděl, tak je mi z těch "lidí" špatně, kteří nechávají svůj binec v přírodě místo toho, aby ho odnesli domů a hodili do koše. Tak jsem to po těch nepořádných "lidech" odnesl já a mám dobrý pocit, že jsem něco pro tu přírodu udělal.

Petrův zdar všem slušným rybářům a hodně úspěchů u vody. Mějte se hezky a prosím uklízejte po sobě.

Adam Fogl

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu