Velkoobchodní systém

TINCA CUP 2023 - Hejlov

TINCA CUP 2023 Hejlov (14.4 - 16.4.2023)

Víkendový TINCA CUP 2023, závody dvoučlenných týmů v lovu trofejních línů. Je to náš první ročník, první zkušenosti, ale to, co se bude dít, to předčí všechna naše očekávání.

Vylosované místo č. 21 (moje štastné číslo) je na mělčině, na menší hrázi mezi rybníky. Trápil nás déšť, bahno a voda na skoro celém našem chytacím místě, která protékala z menšího rybníka přes naplněnou hráz přes nás. Museli jsme si naše chytací místo částečně odvodňovat. Všude jen bahno voda a zase bahno…  Vzhledem k chladnějšímu počasí se chytalo malé množství bodovaných ryb. Situace se vylepšuje po sobotním obědě a postupně se zlepšuje jak počasí, tak i ryby. Po mnoha velkých ploticích , perlínech a cejnech se nám konečně podařilo ulovit prvního lína, 2,60kg. Bohužel první a poslední toho dne a večera.

Pokračujeme ve svém úsilí, bojujeme s přívalem bílé ryby a Lubošovi přijde další krásný lín 2,90kg. Po asi 2h je tu další, tentokrát 2,50kg. Víme, že každá ryba může rozhodnout. Tím to u nás s líny končí a máme po 3 bodovaných rybách 8 kg. Nachytali jsme také více jak 70 ks bílé ryby. K našemu údivu to při vyhlášení dopadlo dokonce na stříbro! Máme oba radost, bylo to o jedné lepší rybě a mohlo to dopadnout ještě lépe (rozdíl pouze 2,78kg).K úspěchu nám dopomohla masová Method feeder směs od firmy CARP ZOOM Krill, NBC Wafters, CSV Feeder Balanc Brusinka různé drobnější masové a halibut peletky CSV a CARP ZOOM. Byli jsme nuceni zkoušet a zkoušet a střídat všechno možné vzhledem ke složité a měnící se situaci. Rozdíly ve váze jsou opravdu malé (vz. tabulka). Bohužel 9 týmů nechytilo žádnou bodovanou rybu. Stálo nás to hodně sil a boje s přírodou, vzhledem k přírodním podmínkám, vodě, blátu, dlouhému balení v blátě a Luboše museli dokonce s autem vyprostit, jelikož zapadnul. Vše ale dobře dopadlo a dojeli jsme v pořádku domů.

Honza Rybka

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu