Velkoobchodní systém

WOMAN CUP Semín, 5.- 8.5. 2023

Začátek závodu byl plný očekávání. Počasí jako na houpačce a s ním se měnil tlak vzduchu i vítr. Bahnitý terén na 5 ha rybniku Tomášek na Semíně a s ním i moje lovné místo bylo velkou neznámou. Bodoval se kapr a amur nad 5 kg.

30 hodin bez záběru, půlka závodu za nami. Měnila jsem montáže, velikost návnady, plovoucí, balanc ... rehydrované i boostrované boilies na zakrmení, ale stále bez ryby. Pozorovala hladinu, abych našla místo, kde se pupkaté maminy před třením chodily nadlábnout. Teplota vody se rychle měnila. Končím s pikantní návnadou a jdu do sladké a viditelné kuličky!

V neděli v ranních hodinách přišel zlom. První ryba se podívala na břeh. Po hodině další. Konečně jsem trefila rozhraní tvrdého a měkkého bahna! Rybám zachutnala kulička, která mi ještě nikdy moc šancí nedala. Ovšem tady se stala TOP návnadou. Boilie Balanc 20 mm Mořská panna. . Za 12 hodin 4 bodované ryby. a všechny na jeden prut.

Nakonec mi tahle mořská holka" přinesla za 1.misto a s ním pohár za nejtěžší rybu. Sice to bylo o "prsa" a o jednu rybu, ale jak praví klasik - na to se historie neptá .

Děkuji všem soupeřkám za úžasný víkend, svému servismanu a manželovi v jednom balení, skvělé zázemí, pořadatelům za zprostředkování tohoto závodu a těším se na další podzimní klání Women Cup, opět na Semině.

Teď přišel čas na řeku, která je pro mě tou nejkrásnější srdeční záležitostí.

Alena Jančíková

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu